Bayi ağı

DAF-worldwide-940

1000'den fazla bayi ve servis noktası

Bir DAF müşterisi olarak, DAF Dealers™ ve DAF Service Partners™'ı (birçoğu her iki işleve de sahiptir) oluşturan Avrupa ve bölgelerdeki binden fazla temsilciden oluşan birinci sınıf ağımıza güvenebilirsiniz. Bu durumda temel ilke, tek noktadan alışveriş yapmaktır. Bu da, yeni veya ikinci el bir kamyon alımı, finansman, bakım ve onarım sözleşmeleri, parça ve aksesuarlar veya arka kapak yük kaldırıcılar, soğutma cihazları ve vinçler gibi ilgili ekipman ve bileşenlerin bakımı ve onarımı faaliyetleri gibi filonuz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi tek bir adreste bulabilmeniz anlamına gelir.

DAF ağırlıklı olarak, size kaliteli hizmet sunabilmelerini sağlamak için DAF tarafından sağlanan teknik bilgiler, sistemler ve eğitimlerle desteklenen bağımsız bayiler ve yerel girişimcilerle iş birliği yapmaktadır.

En yakınınızdaki DAF bayisini arayın

DAF Service Partners™

DAF Service Partners™

DAF-service-dealer-490DAF Servis Ortakları, bakım ve onarım ile ilgili her konuda size yardım etmeye hazırdır. Bunlar, en gelişmiş DAVIE tanılama ekipmanına ve son derece yetenekli servis çalışanlarına sahiptir. Servis Ortakları size diğer markaların kamyonlarına ilişkin bakım ve onarım faaliyetlerinde de yardımcı olabilir. "TRP Programı"nın bir parçası olan DAF Servis Ortaklarının stoklarında genel amaçlı parçalar bulunmaktadır. Filonuzun bakımını kendiniz gerçekleştirseniz de DAF bayiniz iş ortağınız olmaya devam eder. Sadece DAF parçalarının değil aynı zamanda atölye malzemeleriniz ve römorklar, arka kapak yük kaldırıcıları ve gövde araçları ve parçalarının da tedariki sağlanmaktadır. 

Servis Desteği

DAF Service Support Points™

DAF-service-support-points-490DAF Bayileri ve DAF Servis Ortaklarının yanı sıra sınırlı sayıdaki ülkede, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için DAF Servis Ortakları ile bağlantılı olarak faaliyet gösteren DAF Servis Desteği Noktalarını bulabilirsiniz.


Yolcu Otobüsü ve Otobüs

DAF Coach & Bus Service Partners™

DAF-coach-bus-service-dealer-490Ayrıca DAF, Avrupa'daki önemli güzergahlarda stratejik konumlara yerleştirilmiş 150 uzman 'DAF Coach & Bus Service' iş ortağından oluşan bir ağa sahiptir. Bunlar, halka açık tuvaletler, yiyecek içecek tedariki ve araçtaki ses ve görüntü ekipmanı gibi belirli otobüs bileşenlerinin bakımı ve onarımına ilişkin faaliyetleri yürütür.

DAF Dealers™

DAF Dealers™

DAF-truck-sales-dealer-450DAF Bayileri yeni ve ikinci el cihazların satışına ilişkin faaliyetleri yürütür. Satıcılar, belirli bir kullanım için gereken teknik özellikleri doğru şekilde tespit etmek için en modern yazılımları ve derin bilgi birikimi ve deneyimi kullanan taşımacılık danışmanlarıdır. Bir aracın teknik özellikleri tamamlandığında araç doğrudan Eindhoven'daki DAF tesisinden sipariş edilir. Bundan sonra, sipariş edilen aracın durumu ve teslimat süresi hakkında bilgilere her zaman İnternet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz.