Dünyada Yılın Kamyonu


DAF Yeni CF ve Yeni XF

Yeni standart


DAF Yeni CF ve XF araçlarında, son derece verimli şanzımanlara ve arka dingillere sahip yepyeni güç aktarma organları yer alıyor. Yeni kompakt son işlem sistemleri, gelişmiş yazılım ve aerodinami optimizasyonlarıyla birlikte bu yenilikler, yakıt verimi kazancı ve %7 gibi etkileyici bir oranda CO2 azaltımı sağlıyor.

 • New CF Lineup

  Yeni CF


  Her amaca uygun bir araç. İnşaattan dağıtıma kadar çok sayıda uygulama için ideal kamyon. Dayanıklı, güçlü ve verimli. Her taşımacılık ihtiyacına özel bir çözüm sunar.

  Daha fazlasını okuyun
 • New xF Lineup

  Yeni XF


  Uzun mesafe taşımacılığında performans ölçütü. Güçlü PACCAR motorları, her ayrıntısı düşünülmüş bir şasi, çekici dış tasarım ve geniş iç mekanla maksimum taşıma verimliliği sağlamak için geliştirilmiştir.

  Daha fazlasını okuyun

DAF Yeni CF ve XF neden "2018 Yılının Uluslararası Kamyonu" seçildi?

 

Gianenrico-griffini 

Gianenrico Griffini jürinin seçimini şöyle özetliyor: Yeni XF/CF modellerinin tanıtımıyla birlikte DAF, tahrik hattının enerji verimliliğinde ve genel performansta yeni bir standart ortaya koyan bir dizi orta ve ağır yük kamyonunu kullanıma sundu. DAF ekibi bu son derece başarılı kamyonlarıyla gurur duyabilir!”

 

 

Daha fazlasını okuyun

7% lower

Kazananı belirleyen özellikler nelerdir?

CF ve XF, çeşitli önemli noktalarda en yüksek puanları alarak tahrik hattı verimliliği ve genel performans açısından yeni standartlar belirledi. Birim yakıttan maksimum güç elde eden CF ve XF, taşıma verimliliğinde lider konuma yerleşti. Daha fazla bilgi edinin

DAF-3D-truck-configurator

3D DAF Kamyon Yapılandırıcı

DAF Kamyon modellerine bir göz atın ve bir tablet, dizüstü ya da masaüstü bilgisayar aracılığıyla kendi mükemmel DAF kamyonunuzu yapılandırın.


> 3D Kamyon Yapılandırıcıyı başlat

Size en yakın DAF Bayisiyle iletişime geçin