Haber arşivi

 • DAF Trucks prestijli Computable Award 2018 Ödülü

  DAF Trucks’ın 3D DAF Kamyon Konfigüratörü prestijli Computable Award 2018 ödülünü kazandı. Bu son teknoloji ürünü web aracı, DAF müşterilerinin ideal araçlarını sanal ortamda tasarlamalarını sağlıyor. Hollanda'daki en önemli IT ödüllerinden biri olan Computable Award, IT uzmanları jürisinin yanı sıra Computable dergisinin okuyucuları tarafından da oylanarak veriliyor. DAF’ın ödülü “Yılın Dijital İnovasyonu” kategorisinde yer alıyor.

 • DAF Yeni Ürün Koleksiyonunu Tanıttı

  Erkekler, kadınlar, çocuklar, spor tutkunları, çalışanlar, ve günlük kullanım için. DAF Trucks geniş hayran kitlesi için DAF'ın 90. yıl dönümünü kutlayan bir serinin de yer aldığı yepyeni ürün koleksiyonunu tanıttı. Yeni koleksiyon, www.dafshop.com adresindeki DAF çevrimiçi mağazasında yerini aldı.

 • DAF XF Kuzey İrlanda'da ‘Yılın Kamyonu’ ödülünü aldı.

  DAF XF, Kuzey İrlanda'nın önde gelen ulaşım endüstrisi etkinliğinde – İhracat & Nakliye Taşımacılığı & Lojistik Ödülleri 2018'de 'Yılın Kamyonu' olarak gösterildi.

 • Benzersiz 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı Prestijli Computable Awards 2018 İçin Aday Gösterildi.

  DAF Trucks NV, müşterilerin ideal kamyonlarını çevrimiçi olarak tasarlamalarına olanak veren 3D DAF Kamyon Yapılandırıcısı için prestijli Computable Awards 2018'e aday gösterildi.Pazar lideri kamyon üreticisi, "Yılın Dijital İnovasyonu" kategorisinde aday gösterildi.

 • Yenilikçi Elektrikli Kamyonlar Geleceğe Giden Yola Işık Tutuyor

  DAF Trucks, Hanover IAA 2018'de:

  DAF, 20-27 Eylül tarihleri arasında Hanover'de gerçekleştirilecek IAA 2018'de "Mirasımızın gururu, günümüzün lideri, geleceğe hazır" genel temasından yola çıkıyor. DAF Trucks, yenilikçi taşımacılık çözümleri geliştirme alanında sahip olduğu 90 yıllık mirasın sonucu olan eksiksiz ve sektör lideri ürün ve hizmet serisini sergiliyor. Avrupa'da kamyon alanında pazar lideri olan DAF; yakıt verimliliği, çalışma süresi, güvenilirlik ve sürücü konforu bakımından da bir numara olma özelliğini koruyor. Avrupa'nın en büyük kamyon fuarında sergilenen gelişmiş LF Electric, CF Electric ve CF Hybrid Innovation kamyonlar, DAF'ın güç aktarma organları alanındaki liderliğini ortaya koymasının yanı sıra şirketin geleceğin taşımacılığına ilişkin görüşünün temel bir parçasını oluşturuyor.

 • DAF, CO2 beyanını benimsiyor

  Taşıma verimliliğinde ve çevreyi korumada lider olan DAF Trucks, 1 Ocak 2019 itibarıyla üretim hattından çıkacak kamyonlar için Avrupa CO2 düzenlemesi beyanını benimsiyor. DAF, bu yılın dördüncü çeyreğinde, yasal gereksinimlerin gerektirdiği zamandan önce onaylı CO2 değerlerini yayınlayacaktır.

 • DAF Trucks IAA Hanover 2018’de:

  Proud of our Heritage, Leading Today, Ready for the Future

  Mirasımızın Gururu, Günümüzün lideri, Geleceğe Hazır. A prominent position will be taken by DAF’s latest LF, CF and XF ranges, setting the industry benchmark in quality, reliability and fuel efficiency. Bu, 20-27 Eylül tarihleri arasında Hannover'de düzenlenecek IAA 2018'deki DAF ana fikridir. DAF Trucks, 1967'den itibaren klasik DAF A1600 modelinin DAF CF Electric Innovation kamyonu ile gösterdiği 90 yıllık tarihi boyunca inovasyon kabiliyetlerini gururla sergileyecek ve her iki model de Salon 17'deki DAF Trucks standında sergilenecek. DAF’nin en son LF, CF ve XF serileri, endüstri kriterlerini kalite, güvenilirlik ve yakıt verimliliğine göre belirleyen önemli bir konumda olacaklardır.

 • DAF Trucks Yönetim Kurulu Değişiklikleri

  DAF Başkanı Preston Feight, PACCAR Başkan Yardımcılığına terfi etmiştir. DAF Avrupa Satış Direktörü Harry Wolters, DAF Trucks Başkanlığı ve PACCAR Başkan Yardımcılığına terfi etmiştir.

 • DAF Kamyon Yapılandırıcı: Sektörün En İyisi

  DAF Trucks çevrimiçi olarak ideal kamyonu oluşturmada yeni bir standart ortaya koydu. Yeni 3D DAF Kamyon Yapılandırıcı, mümkün olan tüm fabrika seçeneklerini dahil ederek mevcut tüm dingil yapılandırmalarını ve kabin modellerini 3 boyutlu olarak görüntüler. Yapılandırılmış kamyon bayi ve kasa yapımcısı ile doğrudan paylaşılabilir, böylece teslim süreleri kısalır ve maksimum verimlilik sağlanır.

 • Yeni DAF CF ve XF: Slovenya'da 2018 Yılının Kamyonu

  Slovenya'daki "Transport & Logistika" ve "Mehanik in Voznik" adlı kamyon, taşıma ve bakım dergilerinin editörleri ve okuyucuları yeni DAF CF ve DAF XF'i "Slovenya'da 2018 Yılının Kamyonu" seçti. Her iki kamyon serisi de bu ödülü yenilikçi, yakıt bakımından verimli aktarma organları ve mükemmel sürücü konforları sayesinde kazandı.