Download:

18 Haziran 2018 Pazartesi | Eindhoven | DAF Trucks N.V.

DAF "2018 International Dealers of the Year"ı seçti


İspanya'nın Sevilla kentinde düzenlenen Uluslararası Bayi Toplantısında, DAF ESA Trucks Polska Sp. z o.o.'yu Kamyonlar, Parçalar ve Mali Hizmet satışlarındaki öncü performansının yanı sıra gerçekleştirdiği büyüme ve müşteri memnuniyeti açısından "2018 DAF International Dealer of the Year" olarak seçti. Polonya'nın Olszytn kentinde bulunan DBK sp. z o.o. bayisi, "PACCAR Parts Europe International Dealer of the Year", Birleşik Krallık'ın Leicester kentinden Ford & Slater Ltd ise "PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year" seçildi.

2018 DAF International Dealer of the Year - ESA Trucks Polska Sp. z o.o. Klaas Elema, paydaş/başkan ve Jaroslaw Szymkowiak, paydaş/idari direktör.
DAF-2018-International-Dealer-of-the-year_9154_ESA

"2018 DAF International Dealer of the Year"

DAF Trucks başkanı Preston Feight, "'2018 DAF International Dealer of the Year Award' ödülünün kazanılması, Ağır ve Orta Hizmet Tipi kamyonlar, Ticari Hizmetler, PACCAR Parts ve PACCAR Financial dahil olmak üzere operasyonların tamamına sürekli vurgu yapılması ve benzersiz bir Hizmette Mükemmeliyet arayışı içinde çalışılmasını gerektiriyor", sözleriyle, bu prestijli ödüle ESA Trucks Polska Sp. z o.o.'yu layık gördüklerini duyurmuştur.

Preston Feight sözlerine şu şekilde devam etmiştir: "Bu ödülün kazananı, işletmesini büyümek ve yeni konumlara, ilave bölümlere, eğitimli teknisyenlere yatırımda bulunarak ve atölye çalışma saatleri ve kapasitesini hizmet departmanında benzersiz 'İlk Seferde Doğru' sonuçları ile artırarak müşteri deneyimini iyileştirmek için bitip tükenmek bilmeyen bir istek içerisinde olmalıdır. ESA Trucks Poland, müşteri memnuniyetinde öncü konumda, bu da ekibin tüm alanlarda en iyisi olma konusundaki tutku ve bağlılığının bir sonucu. ESA Trucks Polska Sp. z o.o. DAF Bayi Mükemmelliği ile aynı anlama geliyor. Bu ekibin bir parçası olan herkesi tebrik ederiz!"

"2018 DAF International Dealer of the Year Award" ödülü, ESA Trucks Polska Sp. z o.o. paydaşı/başkanı Klaas Elema ve ESA Trucks Polska Sp. z o.o. paydaşı/idari direktörü Jaroslaw Szymkowiak'a DAF Trucks başkanı Preston Feight tarafından takdim edildi.

"2018 PACCAR Parts International Dealer of the Year"

PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek, "Polonya merkezli, Olsztyn'de bulunan bayimiz, DBK sp. z o.o. üstün parça tedariki ile müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunma konusunda örnek alınacak bir bayi" yorumunda bulunmuş ve eklemiştir: "Sektörde öncü parça bulunurluğu ve e-Ticaret çözümleri ile DBK taşıma operatörlerinin en iyi araç çalışma süresi ve verimlilik sonuçlarına ulaşmasını destekliyor. Ayrıca, DBK
sp. z o.o. PACCAR Parts Filo Programının tanıtımında da son derece aktif bir rol oynuyor; uluslararası filolara, Avrupa genelinde satın alınan parçalar için tek bir merkezi faturalama sunulmasıyla büyük avantajlar sağlıyor. Tüm Modeller için kamyon müşterilerinde, DBK sp. z o.o. üç TRP Mağazasının işletimini üstlenerek genel kamyon ve römork parçaları ve atölye sarf malzemeleri aracılığıyla kişiye özel çözümler sunuyor."

"2018 PACCAR Parts International Dealer of the Year" ödülü Lengo ve DBK grup paydaşı Stefan Govers'a PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek tarafından takdim edildi.

"2018 PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year"

PACCAR Financial Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas; "Çok iyi gerekçelerle, Birleşik Krallık'ın Leicester kentinden DAF bayisi Ford & Slater Ltd '2018 PACCAR Financial International Dealer of the Year' olarak seçildi" demiş ve eklemiştir: "Bu ekip, satılan tüm yeni kamyonlarının %60'ından fazlasının finansmanının PACCAR Financial aracılığıyla sunulmasını sağlamıştır; bu da Avrupa ortalamasının iki katından yüksektir. Bu nedenle, Ford & Slater Ltd iş için en iyi kamyonun sunulmasını sağlayan eksiksiz bir taşımacılık çözümünü cazip bir mali paketle birlikte sunarak müşterileri için harika bir ortak olduğunu kanıtlamıştır. Ford & Slater müşterileri için çok iyi bir ortaktır."

PACCAR Financial Avrupa İdari Direktörü Gerrit-Jan Bas, "2018 PACCAR Financial Europe International Dealer of the Year" ödülünü Ford & Slater Ltd Eş İdari Direktörleri Nigel ve Tim Strevens'a takdim etmiştir.

"2018 yılı Uluslararası Ödülleri"ne ek olarak, genel kapsamda mükemmel bayi performansı için de on Altın Ödül verilmiştir. 2018 Altın Ödül Kazananları: LVS LKW-Vertriebs-Service GmbH, Rostock, Almanya, Lefevre Lorraine SAS, Augny, Fransa, Imperial Commercials Ltd.– Hull, Birleşik Krallık, Tschann Nutzfahrzeuge GmbH – Salzburg, Avusturya, De Burgh Eindhoven B.V., Eindhoven, Hollanda ve Turbotrucks Kortrijk N.V., Belçika.

2018 PACCAR Parts International Dealer of the Year – DBK Group - Sayın Stefan Govers, Lengo ve DBK grup paydaşı.


PACCAR Parts International Dealer of the year_9152_DBK

2018 DAF International Dealer of the Year - ESA Trucks Polska Sp. z o.o. Klaas Elema, paydaş/başkan ve Jaroslaw Szymkowiak, paydaş/idari direktör

PACCAR-Financial-Europe-International-Dealer-of-the-year_9106_F&S

Daha fazla bilgi

DAF Trucks Turkey Otomotiv Ticaret Limited Şirketi
Gregor van der Mark
+31 40 214 5025

For more information

DAF Trucks N.V.
Corporate Communications Dept. 
+31 40 214 41 91