Servisler

DAF-Services

Verimli taşıma için mükemmel bir kamyondan daha fazlası gerekir. Bu nedenle DAF, toplam taşımacılık çözümünü sunmaktadır. DAF'ın arkasında profesyonel bir organizasyon ve uluslararası bir bayi ağı bulunmaktadır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olur.


İdeal verimlilik için

 • Uluslararası Kamyon Servisi

  DAF-ITS-roadside-assistance-400
  Beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda, kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola çıkarmak için ITS organizasyonuna bir telefon etmeniz yeterlidir. ITS, yılın 365 günü, gece gündüz emrinizdedir.

  International Truck Service
 • Parçalar

  DAF Parts Genuine Parts
  PACCAR Parts, orijinal DAF ve PACCAR motor parçalarının yanı sıra tüm kamyon ve römork markaları için 60.000 genel amaçlı TRP Kamyon ve Römork parçası sunmaktadır.

  Daha fazlasını oku
 • DAF Connect


  Pazar lideri filo yönetimi sistemimizle kârlılığınızı en üst düzeye çıkarın. DAF Connect ile sürücüleriniz, kamyonlarınız ve lojistik süreçleriniz hakkındaki güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

  DAF Connect

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz.