DAF CF Euro 6

DAF CF Euro 6 Exterior

DAF CF Euro 6 standardı belirliyor. Düşük çalıştırma maliyetleri, üst düzey sürücü konforu ve hepsinden önemlisi benzersiz çok yönlülük. Üç kabin seçeneği, üç motor ve çok sayıda dingil ve şasi yapılandırmasına sahip olan DAF CF Euro 6, tüm taşımacılık ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar!


DAF CF Euro 6'yı daha yakından tanıyın

 • İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

  DAF-cf-tailored-400
  DAF'ın çok yönlü, her amaca uygun aracı: CF Euro 6. Çok sayıda uygulama için ideal kamyon. İnşaattan dağıtıma kadar.

  Daha fazlasını okuyun
 • Dış

  DAF-cf-exterior-400DAF CF Euro 6'nın tasarımıSağlam, şık ve işlevselOptimum aerodinami, ideal bir hava akışı sunarak düşük yakıt tüketimi sağlar.

  Dış alan hakkında daha fazlası
 • İç

  DAF-cf-interior-400DAF CF Serisi, kullanışlı Day Cab, geniş bir Sleeper Cab ve 223 santimetrelik benzersizbir yükseklik sunanultra geniş Space Cab ile birlikte sunuluyorDaha fazla konfor, güvenlik ve kolaylık.

  İç alan hakkında daha fazlası
 • Tahrik hattı

  DAF-cf-driveline-400CF Euro 6, en sonteknoloji ürünü PACCAR motorlara yönelik geniş seçenekleriyle verimli tahrik hatları sunar. 234 ila 510 hp ve güçlü motor frenleri. Aşırı hıza veya otomatikleştirilmiş AS Tronic'e sahip manuel doğrudan tahrikli şanzıman.

  Tahrik hattı hakkında daha fazlası
 • Şasi

  DAF-cf-chassis-400
  Hafif ve güçlü şasi, en yüksek kazancı elde etmeniz için maksimum yük kapasitesi sağlar. Yüksek dayanıklılık ve Stabilink arka süspansiyon dengeli kullanım sunar.

  Şasi hakkında daha fazlası
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Sürekli arazide sürüş gerektiren bina ve inşaat sektöründeki uygulamalar için özel olarak geliştirildi. CF Construction, iyi arazi özellikleri için yüksek yaklaşma açısı ve yüksek alt açıklık sunar.

  Daha fazlasını okuyun

 • DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

  DAF Euro 6 truck configurator

  Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

  DAF Kamyon Yapılandırıcı

İlgili bilgiler

DAF Services

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz.