Şasi

Şasi, neredeyse sınırsız düzen seçeneği sunar ve düşük yüksüz ağırlık, yüksek yük kapasitelerinde taşıma yapılmasını sağlar. Yüksek dayanıklılık seviyesi, mükemmel sürüş özellikleri sunar. Şasi tamamen düzdür ve bileşenler mümkün olduğunca iç kısımda konumlandırılmıştır. Tüm olası gövde tipleri veya uygulamaları için mükemmel bir tabandır.

Özellikler

Dengeli

Şasinin yüksek seviyedeki sağlamlığı ve hava yaylı Stabilink arka süspansiyon sayesinde sürücüler dengeli kullanım deneyimini yaşar. Ön tekerlek süspansiyonu; sönümleme, yanal denge ve dayanıklılık arasında mükemmel bir denge oluşturur. İki yapraklı parabolik süspansiyonu olan 8 tonluk ön dingil standart olarak sunulur. Daha ağır uygulamalarda, en yüksek seviyede konfor için üç yapraklı parabolik süspansiyonu olan 9 tonluk ön dingil kullanılabilir. Tek yaprak yaylı 7,5 tonluk ön dingil yeni bir özelliktir ve her kilonun hesaba katıldığı uygulamalar için idealdir.

Şasi düzeni

Akıllı şasi düzeni

Şasiyi geliştirirken mümkün olan en geniş alanı yaratmak hedeflenmiştir. Maksimum esneklik için şasinin düzeni çeşitli şekillerde ayarlanabilir. Egzoz gazı son işlem sistemleri şasi üzerinde sola veya sağa yerleştirilebilir ya da ayrılabilir. Büyük veya küçük yakıt depoları, sol taraftaki, sağ taraftaki ya da dikey konumdaki egzoz borusu olmak üzere birçok seçenek mevcuttur. Çekici modellerindeki AdBlue deposu, kullanışlı olması için kabinin altına yerleştirilmiştir ve aküler de şasinin arkasında bulunur. Bunun sonucunda hidrolik depoları veya toplam hacmi 1500 litreden fazla olan yakıt depoları için daha fazla alan elde edilmiştir. 

Temel olarak kullanma kolaylığı

Temel olarak kullanma kolaylığı

Tüm kamyon şasilerinde kasa montajını kolaylaştırmak için titizlikle seçilmiş delikli yapı bulunuyor. İnşaat modellerine fabrikada konsol braketleri takılarak damper gibi donanımların kolayca eklenebilmesi sağlanıyor. İsteğe bağlı Üst Yapı Modülü (BBM), diğer araç işlevlerinden tamamen bağımsız olan, standartlaştırılmış bir araç-üstyapı bağlantısıdır. BBM, çok çeşitli araç sinyallerine ve müşteriye özel kontrol işlevlerine güvenli erişim sağlıyor. Bu sayede kurulumda zaman kazanılıyor ve kamyon sorunsuz kullanılabiliyor.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz