Dış

DAF CF Euro 6'nın tasarımı. Sağlam, şık ve işlevsel. Optimum aerodinami ideal bir hava akışı sunarak düşük yakıt tüketimi sağlar.

Tasarım

Dış tasarım

DAF, CF'i geliştirirken hiç kuşkusuz büyük beğeni toplayan Euro 6 XF'in özelliklerinden esinlenmiş. Bunu çekici dış tasarımda görebiliyoruz. Belirgin duran ve güzelce entegre edilmiş üst ve alt ızgara, kendi ailesine olan benzerliği yansıtıyor ve bu benzerlik, tam ortaya yerleştirilmiş, DAF logosunu taşıyan krom panelle zenginleştirilmiş.

Dış lambalar

Yenilikçi

İsteğe bağlı LED teknolojisi kullanılan farlar kamyon sektöründe bir ilktir. En büyük ışık çıkışı, maksimum kullanım ömrü ve minimum enerji tüketimi.

Aerodinami

Aerodinami

DAF CF modelini tasarlarken DAF, hava akışını optimize etmeye çok özen gösterdi. Entegre hava yönlendirmelerine sahip galvanize çelik tampon, daha iyi motor soğutmasına ve mümkün olan en düşük yakıt tüketimine katkı sağlar. Çamurluklar, siperler ve yan etekler de, aerodinamiyi optimize edecek ve kir birikimini azaltacak şekilde yeniden tasarlanmıştır.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz