İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

DAF CF: üstün ve her amaca uygun bir seri. Kamyon ve çekici ünitesi olarak sunulur. İki, üç veya dört dingilli. Tek veya çift tahrikli. Çeşitli geniş ve rahat kabinler. Daha ileri iyileştirmeler sayesinde artık çok daha verimli olan güçlü Euro 6 motorlardan oluşan geniş bir seri. Dağıtım ve dökme veya tanker taşımacılığı için ya da inşaat sektöründeki ağır hizmet tipi kullanım için. CF serisi her bir taşıma ihtiyacına özel bir çözüm sunar.

Güvenlik ve verimlilik için yenilik

İleriyi düşünen 

DAF-PCC-Predictive-Cruise-Control-Euro-6

Tahmini Hız Sabitleyici ve Tahmini Vites Değiştirme (PACCAR MX-11 veya MX-13 motoru bulunan modellerde isteğe bağlı) yenilikçi teknolojilerdir. Gelişmiş GPS teknolojisi kullanılarak kamyonun tam konumu ve sonraki 1-2 kilometredeki tahmini sürüş koşulları tespit ediliyor. "İleriyi düşünen" sistem, çıkışları ve inişleri tahmin ediyor. Belirlenen aralık dahilinde Tahmini Hız Sabitleyici ideal hızı, Tahmini Vites Değiştirme ise ideal vitesi belirliyor. Bu sistemler sayesinde, özellikle engebeli rotalarda sürüş yaparken yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları %3'e varan oranlarda azaltılabiliyor.

Dikkatli

Arkadan kaymayı ve devrilmeyi önleyen Araç Denge Kontrolü (VSC) standart olarak bulunuyor. Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi (AEBS) ise acil bir durumda aracı bağımsız olarak yavaşlatıyor. Maksimum güvenlik için CF modelinde ayrıca Uyarlanabilir Hız Sabitleyici (ACC) ve Önden Çarpışma Uyarısı (FCW) standart olarak bulunuyor.* Bu özellik sürücünün yükünü hafifletiyor ve yoldaki diğer kullanıcılar için güvenliği artırıyor.

DAF-CF-Silent-07-400

Sessiz

Özel Sessiz model, şehirlerdeki taşımacılık seçeneklerini çeşitlendiriyor. Özel motor yazılımı ve kaplanmış şanzıman gibi bir dizi akıllı teknoloji uygulanarak "Sessiz mod" gürültüsü maksimum 72 dB(A) ile sınırlandırılıyor. Bu; aracı akşam, gece veya sabahın erken saatlerinde gürültü kısıtlamaları bulunan alanlarda mal yüklemek ve boşaltmak için ideal kılıyor. CF Silent modeli, PACCAR MX-11 motorlu çekici veya kamyon ünitesi olarak sunuluyor.

* İki veya üç dingili ve arka havalı süspansiyonu bulunan araçlar için. FAK, FAQ, FAT Construction ve FAD Construction araç tipleri dışındaki tüm diğer araçlar için,
ACC (FCW ve AEBS ile) isteğe bağlı olarak mevcuttur.

 

Kısacası

Çok yönlülükte lider

DAF CF Euro 6 kişiye özel çözümler sunar. Tercih ettiğiniz her CF modeli, boş ağırlığının düşük olması sebebiyle sınıfının öncüsü bir yük kapasitesi sunar. Bunun en büyük nedeni, hafif ve güçlü şasidir. Tüm kasa üreticilerinin rüyası olan bu tamamen düz şasiler sayesinde işiniz hiç bu kadar kolay olmamıştı.

375 kW/510 hp değerine kadar 172 kW/234 hp çıkışlara sahip üç adet altı silindirli motordan birini seçebilirsiniz. Güçlü, güvenilir, ekonomik ve temiz.

DAF CF Euro 6'nın tasarımı sağlam, şık, amaca yönelik ve kesinlikle son derece işlevseldir. Optimum aerodinami ve maksimum soğutma, düşük yakıt tüketimi sağlar.

CF'in iç tasarımı ideal bir çalışma ortamı sunar. Mükemmel erişilebilirliğe, sınıfının en konforlu yatağına ve en geniş alanına sahiptir.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz