Şasi

Euro 6 LF'in şasisi; maksimum dayanıklılık, mükemmel sürüş özellikleri, düşük boş ağırlık ve bileşenlerin yerleşimi için yeterli alan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Şasi tamamen düzdür ve elektrik tesisatı, maksimum kasa yapımı kolaylığı sağlar. LF Serisi, her uygulamaya özel araçlar sağlamak için yük kapasitesi ve dingil mesafesi bakımından çok sayıda farklı model barındırmaktadır.

Yüksek yük kapasitesi

Hafif ve güçlü

DAF LF Euro 6 arka dingiliLF şasisi, boş ağırlığı mümkün olduğunca düşük tutan ve maksimum dayanıklılık için yüksek kaliteli çelikten üretilmiş tek cidarlı yapıdadır.

Ekstra yük kapasitesi için 18 ve 19 tonluk modeller, yeni 13 tonluk arka dingille takılabilir. Bu, döndürülen dingilde 11,5 tonun üstündeki yüklere izin verilen ülkelerde önemli bir özelliktir.
 

Bileşen düzeni

Kullanışlılık düşünülerek yerleştirilmiş bileşenler

Hava tankları ve elektronik fren kontrolleri gibi bileşenler, şasinin iç kısmına kullanışlı bir şekilde yerleştirilmiştir, bu sayede alet çantalarını, destek ayaklarını ve yedek lastiği monte etmek için bol miktarda boş alan elde edilir.

Temel olarak kullanma kolaylığı

Temel olarak kullanma kolaylığı

DAF LF segmentindeki bir kamyon için önemli bir özellik, kasa yapımının kolay olmasıdır. Bu nedenle, LF'in şasisi tamamıyla düzdür. K ullanışlı montaj braketleri isteğe bağlı olarak sunulabilir.

Konfigürasyonlar

Geniş şasi konfigürasyonu seçenekleri

DAF LF Euro 6 şasisiDAF, LF Euro 6'yı çeşitli ağırlık sınıflarında sunar. 17,5 inç tekerlekli kamyonlar, 4180 ile 8300 kilogram arasında değişen net yük kapasiteleriyle 7,5 ile 12 ton arasında brüt araç ağırlıkları sunar.

19,5 inç tekerlekli 14 ve 16 ton kamyonlar 9570 ile 11.570 kilogram arasında net güç kapasiteleri sunar.

LF programının en iyileri, 22,5 inç tekerleklere ve 26 ila 32 ton brüt toplam ağırlıklara sahip 18 ve 19 tonluk kamyon modelleridir.


Dingil Mesafeleri

Herhangi bir uygulamaya özel bir DAF LF sağlamak için çeşitli dingil mesafeleri arasından seçim yapabilirsiniz. 12 tonluk modelin 3,90 ile 5,40 metre arasında değişen beş dingil mesafesi seçeneği bulunur. 14 ile 16 ton arasındaki sınıf için 3,80 ile 5,90 metre arasında değişen altı dingil mesafesi seçeneği bulunur. 19 ton modelleri için 3,45 ile 6,25 metre arasında değişen sekiz farklı dingil mesafesinden biri seçilebilir.

İlgili bilgiler

DAF LF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF LF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz