İç

Rahat sürücü daha iyi bir sürücüdür. DAF, bu yüzden LF'in iç alanına çok fazla özen göstermiştir. XF ve CF'teki yüksek kalite standardının aynısı sunularak bu modelde de mükemmel bir çalışma ortamı sağlanmıştır. Sonuç: Sürücü için optimum çalışma ortamı. Sıcak renklerin kullanımı sayesinde sürücüler kabine girer girmez kendilerini evlerinde gibi hissedecek. Malzemeleri ve estetik görünümü ile kullanışlı ve temizlemesi kolay bir iç alan sunulmuştur. Böylece iç alan her zaman temiz ve bakımlı görünür.

Sürüş

Binin ve sürmeye başlayın

Sıcak renklerin kullanımı sayesinde sürücüler kabine girer girmez kendilerini evlerinde gibi hissedecek. DAF LF'teki iç alanın sundukları:

  • Optimum kullanım kolaylığı için tamamen ayarlanabilir koltuklar.
  • Kolay okunan gösterge paneline sahip kumanda tablosu ve DAF Sürücü Performansı Yardımcısı bulunan parlak renkli ekran.
  • Entegre kumandalı çok işlevli direksiyon simidi
  • Rahat edeceğiniz sıcaklıkları sağlamak için yüksek kapasiteli ısıtma ve havalandırma sistemi.

Kabin erişimi

Optimum erişilebilirlik

Dağıtım taşımacılığında sürücü, gün içinde pek çok kez kabinden iner ve kabine biner. Bu yüzden LF, kullanışlıiç lambaları ve geniş (90 derece) açılan kapıları sayesinde optimum ulaşılabilirliğe sahiptir.

Isıtma ve havalandırma sistemininkapasitesi çokyüksektir. Bu yüzden iç alan, rahat edeceğiniz bir sıcaklığa her zaman hızlıca ulaşır.

Hafif LF modellerinde (17,5 inç tekerlekli) 89cm'lik düşükzemin yüksekliğikorunmuştur.19,5ve22,5inçtekerleklidaha ağırmodellerin zemin yüksekliği98cm ve111cm'dir.

Depolama

Çok sayıda depolama seçeneği

Sürücünün, özellikle dağıtım taşımacılığında çok sayıda ve kullanışlı depolama seçeneklerine ihtiyacı vardır. Bu yüzden DAF LF, motor tünelinde kapakta depolama ek seçeneğiyle birlikte geniş ve kilitlenebilir saklama bölmesi sunar.

Otomatikleştirilmiş AS Tronic şanzımanı bulunan modellerde kumanda tablosunun sürücü tarafında ek bir depolama alanı vardır. Burası, örneğin sevk belgeleri için idealdir. A yrıca kapı panellerinde depolama bölmeleri, kabinin arka duvarında saklama ağı ve ön camın hemen üstünde iki depolama bölmesi vardır.

Ön camın üstünde sürücü tarafında dijital takograf için uygun kolay erişilebilir dört DIN yuvası vardır. Uzatılmış day cab ve sleeper cab modellerinde de standart olarak koltukların arkasında üç ek kilitlenebilir saklama kutusu bulunur.

 

İlgili bilgiler

DAF LF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF LF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz