LF Aerobody

Maksimum yakıt verimliliği için

DAF LF Aerobody'nin tavan krenajı, optimum aerodinamiği sağlamak amacıyla ön tarafta hafifçe yukarı doğru eğimlidir ve köşeleri yuvarlaktır. Arka tarafta kasanın tavanı, aerodinamiği geliştirecek şekilde orta kısımda hafifçe aşağıya doğru eğimlidir. Yine aerodinamiği geliştirmek amacıyla özel olarak geliştirilmiş çamurluk ve spoyler seti standart olarak sunulur. Bu set, kabinle kasayı entegre hale getirir. Aerodinamik iyileştirmeler sayesinde %4'ten fazla yakıt tasarrufu sağlanır ve bu tasarrufa bağlı olarak dağıtım taşımacılığında CO2 emisyonlarının azaltılması mümkün olur. 85 km/sa seyir hızında Euro 6 LF Aerobody, klasik kasaya sahip bir araca kıyasla %8'e kadar daha ekonomiktir.  

16 veya 17 Euro paletler 

PACCAR kasa ile tamamlanmış LF Aerobody, Büyük Britanya'da Leyland Trucks'ta üretilir. Kasa, 6,75 ve 7,05 metre iç uzunluklarla sunulur ve 16 veya 17 Euro paletlerin taşınması için uygundur. 1500 kg kaldırma kapasiteli bir arka lift standart olarak takılır. LF Aerobody'de ekstra kolaylık için kasanın sağ tarafına takılabilen isteğe bağlı bir kapı seçeneği sunulmuştur. DAF LF Aerobody doğal olarak, kapsamlı LF serisindeki diğer modellerle aynı mükemmel sürüş performansına ve kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Dar dönüş çapı, kolay erişilebilir kabin ve düşük boş ağırlık LF Aerobody'yi yoğun dağıtım taşımacılığı için ideal kılar. LF Aerobody bir dizi ekonomik Euro 6 motorla birlikte kullanılabilir: 112 kW/152 hp ile 194 kW/264 hp arasında oranlara sahip 4,5 litrelik dört silindirli PACCAR PX-5 motor ve 6,7 litrelik altı silindirli PACCAR PX-7 motor. 

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

DAF Services

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz