İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

DAF LF Euro 6 serisi, verimli dağıtım kamyonları için kapsamlı seçenekler sunar. Bunların gelişimi tamamen, operatöre maksimum verim ve sürücüye en yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sağlamak üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla DAF LF Euro 6; yük kapasitesi, yakıt verimliliği ve çalışma süresi konularında yeni kıstaslar belirler. Ayrıca kullanışlılık bakımından da eşi benzeri yoktur.

Kısacası

Teslimat için tasarlandı

DAF LF Euro 6 serisinin her ayrıntısı üzerinde iyi düşünülmüştür. Dağıtım işlerine oldukça uygundur. 7,5 - 19 ton sınıfındaki her dağıtım görevine uygun bir LF çözümü vardır. Tercih ettiğiniz her çözüm, boş ağırlıkların düşük olması sebebiyle sınıfının öncüsü bir yük kapasitesi sunar. Bu da tıpkı 112 kW/152 hp ile 239 hp/325 hp arası güç seçenekleri sunan dört ve altı silindirli modern PACCAR motor grubu gibi verimliliği destekler. Güçlü, güvenilir, yakıt verimli, temiz. 60.000 kilometreye kadar olan servis aralıkları çalışma süresini maksimum düzeye çıkarır.

DAF LF Euro 6'nın tasarımı harika bir görünüm sunar. Entegre Sürücü Performansı Yardımcısı bulunan yeni kumanda tablosuna sahip iç alan, sürücülere en iyi çalışma ortamını sunar. Şasi, kasa yapımını kolaylaştırmak için tamamen düzdür.

Bir kamyon veya bir çekici için day cab, uzatılmış cab veya sleeper cab seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin, dağıtım ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir LF her zaman vardır.

Mükemmel performans

Mükemmel performans

LF müşterileri arasındaki yüksek memnuniyet oranları kalitenin en iyi kanıtıdır. LF araçlarından birini süren herkes hemen ikna olur. DAF, kamyonlarını en zorlu koşullar altında bile her gün çalışmaya devam edebilecek şeklide üretmektedir. Her uygulama için özelleştirilmiş bir çözüm bulunur. LF'inizi inşaat, soğutma, dondurulmuş ürün taşıma veya şehirde dağıtım için kullanırken performansının zirvesinde olduğunu göreceksiniz.

Sessiz

Özel Sessiz model, şehirlerdeki taşımacılık seçeneklerini çeşitlendiriyor. Özel motor yazılımı gibi bir dizi akıllı teknoloji uygulanarak "Sessiz mod" gürültüsü maksimum 72 dB(A) ile sınırlandırılıyor. Bu; aracı akşam, gece veya sabahın erken saatlerinde gürültü kısıtlamaları bulunan alanlarda yükleme ve boşaltma işleri için ideal kılıyor. LF Silent modelinde 112 kW/152 hp güç çıkışına sahip 4,5 litrelik PACCAR PX-5 motorlu 7,5 tonluk kamyon seçeneği mevcuttur.

Soğutma

Özellikle sıcaklık korumalı taşımacılıkta, PX-7'de olduğu gibi PACCAR PX-5 motorda da doğrudan motorun üzerine monte edilmiş bir jeneratör seçeneği bulunur. Sabit montaj, su veya hava soğutmalı "Frigoblock" jeneratörün güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. Bu yapı, V kayışlarının servis ömrünü önemli ölçüde uzatır ve böylece maksimum güvenilirlik sağlanır, maliyetler düşürülür ve bakım ihtiyacı azalır. Ayrıca, soğutma ünitesinin tahrik jeneratörü kolaylıkla monte edilir ve maksimum verim sağlar.

Sağlam

Üstü kapatılmış veya tenteli bir kasa, düz yataklı bir vinç, bir damper ya da taşımacılık için özel tasarlanmış bir kasa (örneğin hafif hizmet tipi bir ekskavatör) olarak kullanılabilen LF tüm bu uygulamalar için son derece uygundur. 19 tonluk LF Construction ise düzenli arazi sürüşlerini kapsayan uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Mat siyah ızgarası, yüksek tamponu ve radyatörün önündeki sağlam koruyucu plakası ile tanınmaktadır. Yüksek ön tampon yaklaşık 25 derecelik bir yaklaşma açısı sağlar ve alt açıklık 32 santimetre olur. Sağlam, güçlü ve çok yönlü.

İlgili bilgiler

DAF LF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF LF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz