Şasi

Her ayrıntının düşünüldüğü şasinin düşük ağırlığı, yüksek yük kapasiteleri sağlamaktadır. Yüksek dayanıklılık seviyesi, mükemmel sürüş özellikleri sunmaktadır. Yakıt depoları, aküler, EAS ünitesi, AdBlue deposu ve yedek lastik gibi bileşenler şasi üzerinde çeşitli konumlara takılabilmektedir. Bunların tümüyle, size en yüksek verimliliği sunmayı amaçlıyoruz.

Güçlü ve hafif

XF'in şasi çerçevesi

Şasinin ön ucu, ekstra geniş motor soğutması için alan sağlamaktadır. Sağlam Ön Koruma Sistemi kirişi, radyatörü de korumaktadır. Şasinin sağlam ve sert ön ucu, doğru yönlendirme özellikleri sağlamaktadır.

Stabilink arka dingil süspansiyonu sadece boş ağırlığı azaltmakla kalmaz aynı zamanda daha iyi yönlendirme özellikleri de kazandırır. Dingiller, dingil süspansiyonu ve yönlendirme, boş ağırlığı azaltacak ve performansı iyileştirecek şekilde tasarlanmıştır.

Şasi düzeni

Esnek şasi düzeni

XF'in şasisi geliştirilirken mümkün olan en geniş alanı yaratmak hedeflendi. Şasi düzeninde maksimum esneklik sağlamak amacıyla SCR katalitik konvertörünü ve kurum filtresini ikiye ayırmak mümkündür. Çekici ünitesi modellerindeki AdBlue deposu kabinin altında kullanışlı bir konuma yerleştirilmiştir. Bunun sonucunda pompa sistemleri, hidrolik depoları veya toplam hacmi en az 1500 litre olan yakıt depoları için daha fazla alan elde edildi.

İlgili bilgiler

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayi paylas

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz