Dış tasarım

Güçlü ve şık bir görünüme sahip olan DAF XF tüm taşımacılık operatörleri için gurur kaynağıdır. DAF XF'in benzersiz özellikleri arasında etkileyici ön kısım, göz alıcı siyah ızgara ve çekici tasarım elemanları da bulunmaktadır.

Tasarım

İşlevselliğe uygun tasarım

DAF, XF'i geliştirirken geniş alan, kullanışlılık ve konfor açısından tanınan ve imrenilen kabin konseptini temel almıştır.

  • Çamurluklar, siperler ve yan eteklerle birlikte ön kısım, son derece modern bir görünüm sunmaktadır
  • Aerodinamiye ve hava akışlarının optimizasyonuna maksimum özen gösterilmiştir
  • İsteğe bağlı LED teknolojisine sahip farlar, maksimum servis ömrü ve minimum enerji tüketimiyle en yüksek ışık çıkışını garanti etmektedir.

Dış lambalar

Dış lambalar

Far ünitelerinde H7 halojen aydınlatma ve entegre Gündüz Sürüş Farları (4 LED) standart donanım olarak sunulmaktadır. Farlar için LED far teknolojisi isteğe bağlıdır. Maksimum servis ömrü ve minimum enerji tüketimiyle LED aydınlatmalar, en yüksek ışık çıkışını garanti etmektedir. Far ünitelerine harika bir şekilde entegre edilebilen isteğe bağlı far yıkayıcılar da bulunmaktadır.

 

Aerodinami

Optimum hava akışı

Tavan spoylerleri ve yan çamurluklar, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu yüzde 10 oranında azaltabilir. Bu bileşenler, 2,55 metrelik araç genişliğine göre özel olarak tasarlanmıştır.

Aynı durum, bisiklet sürücüleri ve yayalar tarafından kolayca fark edilerek güvenliği daha da artıran entegre sinyal lambalı aerodinamik çamurluklar için de geçerlidir.

İlgili bilgiler

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz