İç tasarım

Kabinin içi, sürücüye üst düzey rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. DAF bu konuda rakipsizdir. 12,6 metreküplük hacme sahip olan DAF XF Super Space Cab'in sürücüsü, çok büyük bir çalışma ve yaşama alanının bulunduğu bir kabine sahip olur.

Sürüş

Sürücüler en iyisini hak ediyor

Geleceğin kamyonunu tasarlarken ileriyi düşünmeniz gerekir. Bu nedenle, sürücülerin gelecekteki ihtiyaçları konusunda yeniliklere açık olarak yola koyulduk. Daha fazla konfor ve güvenlik sunuyoruz. Sürücülerin çalışma alanı konseptini değiştiriyoruz.

Günümüzde herkes evden çalışabiliyorken sürücüler böyle bir imkanı hak etmiyor mu? Bu size tuhaf gelebilir. Ancak biz tam olarak bunu yapıyoruz; sürücülerin çalışma alanını yaşam alanına çeviriyoruz.

Yaşam

Yaşam

DAF XF çok geniş bir alan sunmaktadır. Super Space Cab'in 12,6 m3'lük çalışma ve yaşam alanı ile 2,25 m'lik ayakta durma yüksekliğinin eşi benzeri yoktur. İhtiyacınız olabilecek tüm eşyalar bir DAF kabinine sığar. XF Super Space Cab, kullanışlı bölümlere ayrılmış 1000 litreden fazla saklama alanına sahiptir.

Uyku

Evinizde uyuyormuş hissini verir... belki de daha iyisini

DAF olarak, zinde kalan bir sürücünün her zaman daha güvenli araç süreceğine inanıyoruz. Bu nedenle DAF'ın yatağı her zaman en iyiler arasında olmuştur. Yaklaşık 900 adet paslanmaz çelik yayı ve üç konfor bölgesi olan 2,20 m uzunluğunda ve 16 cm kalınlığındaki yaylı yataklar ile sunulmaktadır. Orta genişliği 80 cm'dir ve koltukların arkası 70 cm'dir. Bu, mükemmel dinlenmeyi garanti eder.

 

İlgili bilgiler

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

DAF Euro 6 kamyonunuzu yapılandırın

DAF Euro 6 truck configurator

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, onu aşacak bir DAF mutlaka vardır. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan Euro 6 kamyonu bulmak için DAF Kamyon Yapılandırıcı'mızı kullanın.

DAF Kamyon Yapılandırıcı

Yerel DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF bayisi, DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayi paylasmaya davet ediyoruz