The New XF dashboard

Üstün sürücü konforu

Yeni CF ve XF'in önemli özelliklerinden biri, sürücü konforunun ulaştığı yeni seviyedir. Kabini çalışmak, içinde yaşamak ve uyumak için daha da cazip ve konforlu hale getiren özellikler ekledik. Benzersiz konfor ve lüks için aracın içini kişiselleştiren çok sayıda yeni seçenek bulunuyor. Ayrıca sürüşü her zamankinden daha kolay, güvenli ve keyifli hale getiren çok sayıda yenilik sunuyoruz.

DAF The New CF and XF interior features

Sürücülerin hayali

Yeni CF ve XF, DAF kamyonlarının sürücü konforu açısından dünya çapında sahip olduğu haklı şöhret temel alınarak üretilmiştir. Piyasadaki en geniş iç hacme, en iyi ve en büyük yataklara sahip olan bu kamyonlar tamamen yeni, çekici bir görünüm ve his sunar. Yeni CF ve XF: Bir sürücünün sahip olabileceği en iyi kamyon!
DAF The New CF and XF interior features

Son derece konforlu klima kontrolü

Tamamen yeni klima kontrol ünitesi, konfor ve kullanım kolaylığı ile öne çıkar. Tek tuşla buz çözme, park halinde havalandırma, zamanlayıcılı park halinde ısıtma, dinlenirken ısıtma ve otomatik hava sirkülasyonu gibi özellikleri vardır ve arka duvardaki kontrol ünitesinden de çalıştırılabilir. Bu da sürücü için maksimum konfor anlamına gelir. Ayrıca yeni sıcaklık ve klima kontrol sistemi son derece verimlidir ve en düşük toplam sahip olma maliyetini sunar.
DAF The New CF and XF interior features

Sürücü çok daha fazla bilgiye ulaşabilir

Sürücüye sunulan bilgilerin kapsamını daha da genişlettik ve etkili bir şekilde harekete geçmeyi daha da kolaylaştırdık. Şık ve anlaşılır gösterge panelinde okumayı daha da kolaylaştırmak için yeni yazı tipleri ve yeni bir stil kullanıldı. Sürücü Bilgi Paneli ayrıca daha fazla bilgi sunarak sürücü konforunu ve verimliliğini artırır. Sürücü performansını daha da artırmak için gösterge panelindeki ayarlar daha mantıksal bir şekilde gruplandırılmıştır ve ekonomik bir sürüş için Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) daha da fazla ipucu sunmaktadır.
DAF The New CF and XF interior features

Sürücü dostu iç aydınlatma

Yenilikçi döner anahtar kumandası ile iç aydınlatma sistemi tamamen yeniden tasarlanmıştır. Kontrol düğmesi kumanda tablosu konsolunun ortasında bulunur, böylece kolayca erişilebilir. Sürücü çeşitli sürüş ve dinlenme koşulları için farklı aydınlatma modlarını seçebilir ve ayrıca ışık ayarlama işlevi de sunulmaktadır. En üst düzeyde kullanım kolaylığı için arka duvarda bir açma kapama düğmesi vardır.
DAF The New CF and XF interior features

Sürücü tarafından yapılandırılabilen anahtarlar

Aracın akıllı elektronik sistemi sayesinde anahtarların konumları sürücü tercihlerine göre bağımsız olarak ayarlanabilir. Bu da sürücü konforunu artırır ve aracın en verimli şekilde kullanılabilmesini sağlar. Bu anahtarlar ayrıca bayilerin ve kasa yapımcılarının ekstra kontrol paneli kullanmadan yeni işlevleri kolayca eklemesine olanak sağlar.
DAF The New CF and XF interior features

Sınıfındaki en iyi kabin özellikleri

Sıcak ve şık kum renkli yeni kumanda tablosu, koltuklar, perdeler, minderler ve yan ve arka duvarlar iç mekana harika bir görünüm kazandırır ve her sürücünün kendini rahat ve evinde hissetmesini sağlar. Yeni Exclusive serisi lüks ve konforda en yüksek standardı sunar. Konyak renkli kumanda tablosu ve kapı panelleri ile şık alüminyum havalandırmaları dikkat çekmektedir. 5 yıldızlı çalışma ve yaşama ortamı.
DAF-3D-truck-configurator

3D Kamyon Yapılandırıcı

Mükemmel DAF'ınızı yapılandırmak için DAF Kamyon serisini görüntüleyin.